Kvalitni vzdelavani pro vsechny

Pozvánka na členskou schůzi spolku Spolu, z. s. dne 8. 10.

30. 8. 2020
Aktuálně

Vážení členové spolku, milí rodiče,

rádi bychom vás pozvali na další členskou schůzi spolku Spolu, z. s. Schůze se uskuteční 8. října od 16.00 do 17.30. V současné době se rozhodujeme, zda setkání uspořádáme tradičně v prostorách Impact HUB Praha (Drtinova 557/10, Praha 5), nebo zda tentokrát zvolíme distanční formu. Výslednou podobu setkání uzpůsobíme vašim preferencím. 

Na schůzi bychom se rádi věnovali především schválení výroční zprávy spolku za rok 2019, představení naší činnosti v roce 2020, možnostem zapojení jednotlivých členů spolku do jeho činnosti a také financování spolku v dalším období. 

V případě, že byste měli zájem se členské schůze zúčastnit, napište nám prosím do 10. 9. na adresu info@spoluskola.cz a dejte vědět, zda upřednostňujete distanční či prezenční formu. 

Těšíme se na vás, Iva Janská a koordinační výbor spolku Spolu, z. s.